Tworzenie stron www Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec - Mediaskot.pl

Tworzenie stron internetowych,
pozycjonowanie projektowanie stron www.
Mediaskot.pl
Twoja strona w sieci
Przejdź do treści

Oferta - strony internetowe, pakiety stron

WIZYTÓWKA
Cena 200,00 zł

strony internetowe wizytówka

Jednostronicowa wizytówka firmy w formie strony www.

STANDARD MINI
Cena 400,00 zł

strony internetowe standard mini

Pakiet wizytówka, rozszerzona oferta - prezentacja własnych produktów i usług, wyszukiwarka, skrócona wersja odnośników do stron społecznościowych (facebook, google+)

STANDARD
Cena 600,00 złStrona www wraz z max. 7 podstronami. Pakiet zawiera: pakiet standard mini, formularz kontaktowy, mapa, galerie, prezentacje.


STANDARD  PLUS
Cena 800,00 zł

strony www standard plus

Strona www wraz z max. 15 podstronami
Pakiet zawiera: pakiet standard mini, formularz kontaktowy, mapa, galerie i prezentacje.


STANDART  CMS
Cena 800,00 zł

strony internetowe CMS

Strona oparta na systemie CMS (możliwość samodzielnej edycji tekstu i grafiki za pomocą standardowej przeglądarki www)
Pakiet standard rozszerzony o system CMS.

POZYCJONOWANIE   
Cena od 50,00 zł za frazę

Pozycjonowanie lokalnePozycjonowanie stron internetowych & pozycjonowanie sklepów internetowych.
Pozycjonowanie promowanie strony lub sklepu w wyszukiwarkach internetowych ma na celu umiejscowić stronę na jak najlepszych miejscach w wyszukiwarkach. Jest wiele metod, które pomagają w pozycjonowaniu strony. Firma Mediaskot.pl stosuje różne, sprawdzone i skuteczne metody i techniki pozycjonowania.
W związku z wieloma czynnikami mającymi wpływ na trudność i pracochłonność pozycjonowania, ceny usług związanych z pozycjonowaniem strony są ustalane indywidualnie. Usługa jest rozliczana "za frazę", a ceny zaczynają się już od 50 zł za frazę.
Pozycjonowanie ma na celu wypromować naszą stronę w  wyszukiwarkach internetowych i umiejscowić stronę na jak najlepszych  miejscach w wyszukiwarkach. Jest wiele metod, które pomagają w  pozycjonowaniu strony. Firma Mediaskot.pl stosuje różne, sprawdzone i  skuteczne metody i techniki pozycjonowania.

Pozycjonowanie stron internetowych  - zbiór działań marketingowych mających na celu umiejscowienie naszej  promowanej strony internetowej możliwie jak najwyżej w wynikach  wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Obecnie przy stale  zwiększającej się ilości stron i serwisów internetowych,  pozycjonowanie  strony jest niezbędne, aby nasza strona internetowa „zaistniała w  sieci”.  

Pozycjonowanie sklepów internetowych  , reklama w internecie , e-marketing i oferty promowane mają na celu  zwiększenie zainteresowania naszą ofertą i w konsekwencji zwiększenie  sprzedaży w e-sklepie.

Większość  firm stara się zamieszczać na swojej firmowej stronie internetowej  informacje o ofercie produktowej i usługach. Wśród wielu firm  oferujących podobne produkty i artykuły jest zawsze konkurencja, a każda  z firm ma na celu znaleźć się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania.  Pozycjonowanie ma na celu wypromować naszą firmę, usługę lub produkt w internecie.  przypadku sklepów internetowych pozycjonowanie, reklama,  e-marketing i oferty promowane mają za zadanie zwiększenia sprzedaży.

W  związku z wieloma czynnikami mającymi wpływ na trudność i  pracochłonność pozycjonowania, ceny usług związanych z pozycjonowaniem  strony są ustalane indywidualnie. Usługa jest rozliczana "za frazę", a  ceny zaczynają się już od 50 zł za frazę.

Ceny ustalane w zależności od ilości pozycjonowanych fraz, zasięgu pozycjonowania :
  • pozycjonowanie lokalne, przykładowa fraza:   „pomoc drogowa Zgorzelec”   „skup aut Lubań”  „klimatyzacja Bolesławiec”   „złomowanie aut Cieszyn”  „pozycjonowanie Lubań" „termowizja Wrocław”   „wypożyczalnia aut Zgorzelec"
  • pozycjonowanie ogólne produktu, marki lub usługi: „producent kontenerów” „weekendy dla Singli”
  • pozycjonowanie w mapach Google. Dodanie danych firmy oraz aktaualizacja wizytówki w "Google Moja Firma"
Czy pozycjonowanie jest potrzebne ?
Odpowiedz na klika prostych pytań.

  • Co z tego, że stworzymy bardzo ładną stronę internetową o której tak naprawdę nikt oprócz nas nie będzie wiedział że istnieje?
  • Czy tworzymy stronę lub sklep internetowy dla siebie czy klientów?
  • Czy zależy nam na aby oferta firmy była widoczna w internecie ?
  • Jak potencjalni klienci mogą znaleźć ofertę, produkt naszej firmy w internecie?  
  • Jeśli  firmowa strona internetowa jest w wyszukiwarkach na odległych miejscach  np. na 9 stronie, to czy ktokolwiek tam zaglądnie w poszukiwaniu  informacji o naszej firmie ?
  • Czy my sami, wyszukujemy informacji na bardzo odległych stronach ?
Pozycjonowanie Lubań

Tych kilka prostych pytań powinno skłonić cię co najmniej do przemyśleń na temat pozycjonowania.
Czy jest Ci potrzebne pozycjonowanie ? Jeśli się zdecydujesz zadzwoń  tel:607573682 607 573 682


Wróć do spisu treści