Parker z grawerem - zestaw upominkowy Parker - Mediaskot.pl

Tworzenie stron internetowych,
pozycjonowanie projektowanie stron www.
Mediaskot.pl
Twoja strona w sieci
Przejdź do treści

Firma Mediaskot.pl współpracuje ze sklepem internetowym Parker-Shop.pl który w ofercie posiada oryginalne długopisy Parker, pióra Parker z grawerem.
Grawerowanie długopisów i piór wiecznych Parker - personalizowane zestawy upominkowe Parker.


Oferta firm współpracujących: Parker-Shop.pl oryginalne długopisy i pióra wieczne Parker z grawerem

Oferta współpracujących firm

PARKER
NAJNIŻSZA CENA
PARKER Z GRAWEREM
NAJLEPSZA CENA


W skład zestawu prezentowego wchodzi pióro wieczne lub długopis wraz z opakowaniem prezentowym zawierającym eleganckie ciemnobrązowe etui Parker wykonane z najwyższej jakości ekoskóry. Całość opatrzona Gwarancjami Królewskimi poświadczającymi najwyższą jakość całego zestawu.
Oryginalne pióro Parker Jotter zawiera znak firmowy Parkera, będący symbolem bogatej historii i dziedzictwa marki. Kultowy kształt korpusu i nasadki ze stali nierdzewnej zapewnia odrobinę codziennej elegancji. Parker Jotter oferuje szeroką gamę kolorów o prostym długim kształcie. Jest natychmiast rozpoznawalny, profil jeden na milion zamienił pierwsze pióro sprzedawane przez Parkera w prawdziwą ikonę. tarzalny styl.

W ofercie pióra wieczne Parker serii: Jotter, Vector, Parker IM, Urban, Sonnet i inne.
oryginalne pióro Parker
Długopis Parker z grawerem

Parker URBAN z grawerem - przyciągający wzrok przenosi stuletnią tradycję Parkera na nowe, dynamiczne terytorium. Dzięki dynamicznym krzywiznom i sylwetce w kształcie wahadła Parker Urban posiada niepowtarzalny design, który reprezentuje najnowszą generację wzorów Parkera. Stanowi on idealne połączenie elegancji, nowoczesności i współczesności. Dostępny w w klasycznych i specjalnych wersjach kolorystycznych, takich jak choćby różowy czy ciemnoniebieski. Pióra i długopisy Parker Urban dostępne są również w wersji Premium z oryginalnymi rzeźbionymi wzorami.

W ofercie długopisy grawerowane Parker serii: Vector, Jotter, Urban, Sonnet,  Parker IM z grawerem

PARKER-SHOP Pióra wieczne Parker Wrocław
Oferta Mediaskot.pl
Ofera stron internetowych:  Wizytówka  |  Standard MINI  |  Standard  |  Standard PLUS  |  Standard CMS

Wróć do spisu treści