Serwis DPF Bolesławiec - Lubań - Jelenia Góra - Mediaskot.pl

Tworzenie stron internetowych,
pozycjonowanie projektowanie stron www.
Mediaskot.pl
Twoja strona w sieci
Przejdź do treści

Firma Mediaskot.pl współpracuje z firmą zajmującą się profesjonalnym czyszczeniem filtrów DPF/FAP/KAT.


Oferta firm współpracujących: Regeneracja i czyszczenie DPF/FAP - Serwis DPF

Oferta współpracujących firm

SERWIS DPF
Czyszczenie DPF/FAP/KAT


Czyścimy FILTRY DPF/FAP/KAT szybko i skutecznie. Czyszczenie FAP Zgorzelec, Bolesławiec, Jelelnia Góra. Zwiększ osiągi Twojego auta i nie płać mandatów za brak DPF. Czyścimy filtry i katalizatory w samochodach: osobowych, dostawczych i innych pojazdó wyposażonych w filtry DPF/KAT. Stosujemy nowoczesne metody czyszczenia i regenracji 99,5% skuteczności bez rozcinania i wypalania filtrów.

Serwis DPF Lubań, Bogatynia, Żary, Żagań. Regeneracja i czyszczenie DPF Gryfów, Lwówek, Bogatynia - serwis filtrów cząstek stałych.

Specalizujemy się w regeneracji i czyszczeniu DPF/FAP/KAT. Nie wykonujemy montażu i demontażu filtrów i katalizatorów. Przed wysłaniem tłumika z filtrem lub katalizatorem należy zdemontować wszelkie czujniki i wtryski, polecamy robić to w sprawdzonych punktach diagnostycznych i serwisach samochodowych.
Gwarantujemy najlepsze oczyszczenie i regeneracje z roczną gwarancją!Czyszczenie i regenracja filtów DPF, FAP i Katalizatorów - do kazdego rodzaju Diesla. Teraz 12 miesięcy gwarancji bez limitu km!
Serwis DPF Żary, Żagań, Bolesławiec, Bogatynia - czyszczenie i regeneracja filtrów DPF,FAP.

FILTRY DPF:
  • Zapychają się osadami, sadzą i resztkami oleju co negatywnie wpływa na osiągi samochodu
  • Nieczyszczone psują się i wymagają wymiany
  • Koszt mycia i regeneracji filtra jest nawet kilkunastokrotnie od kupna nowego filtra DPF/KAT
  • Kontrolowane będą przez stacje diagnostyczne pod kontem przepustowości i czystości a kara za usunięcie filtra to ok. 5 tys. zł

Czyszczenie FAP Lwówek - Gryfów - Bogatynia

Czyszczenie FAP Lwówek - Gryfów

Czyszczenie filtrów FAP/DPF, czyścimy każdy rodzaj filtra bez względu na wielkość filtra DPF/FAP i katalizatora. Stosujemy opatentowane metody czyszczenia wodne o charakterze turbulentnym oraz suszenia ciepłym sprężonym powietrzem.  Płyn czyszczący przebadany laboratoryjnie, 100 % bezpieczny dla filtrów i środowiska. Czyszczenie i regeneracja bez rozcinania i wypalania filtrów. Bezpłatny raport przepustowości filtra, roczna gwarancja bez limitu km! Regeneracja i czyszczenie DPF/FAP Gryfów, Lwówek, Bolesławiec, Lubań.

Czyszczenie i regeneracja:
  • filtry DPF
  • filtry FAP
  • katalizatory

SERWIS DPF LUBAŃ
Oferta Mediaskot.pl
Ofera stron internetowych:  Wizytówka  |  Standard MINI  |  Standard  |  Standard PLUS  |  Standard CMS

Wróć do spisu treści