Pozycjonowanie stron internetowych Lubań, Zgorzelec - Mediaskot.pl

Tworzenie stron internetowych,
pozycjonowanie projektowanie stron www.
Mediaskot.pl
Twoja strona w sieci
Przejdź do treści

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych - zbiór działań marketingowych mających na celu umiejscowienie naszej promowanej strony internetowej możliwie jak najwyżej w wynikach wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Obecnie przy stale zwiększającej się ilości stron i serwisów internetowych,  pozycjonowanie strony jest niezbędne, aby nasza strona internetowa „zaistniała w sieci”.  
Pozycjonowanie sklepów internetowych, reklama w internecie , e-marketing i oferty promowane mają na celu zwiększenie zainteresowania naszą ofertą i w konsekwencji zwiększenie sprzedaży w e-sklepie.

Większość firm stara się zamieszczać na swojej firmowej stronie internetowej informacje o ofercie produktowej i usługach. Wśród wielu firm oferujących podobne produkty i artykuły jest zawsze konkurencja, a każda z firm ma na celu znaleźć się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie ma na celu wypromować naszą firmę, usługę lub produkt w internecie.
W przypadku sklepów internetowych pozycjonowanie, reklama, e-marketing i oferty promowane mają za zadanie zwiększenia sprzedaży.


Pozycjonowanie stron Zgorzelec
Pozycjonowanie Lubań

Pozycjonowanie Lubań


Czy Mojej firmie / stronie internetowej potrzebne jest pozycjonowanie ?
Zastanów się i odpowiedz na klika prostych pytań.

››  Co z tego, że stworzymy bardzo ładną stronę internetową o której nikt oprócz nas nie będzie wiedział że istnieje?
››  Czy tworzymy stronę lub sklep internetowy dla siebie czy klientów?
››  Jak potencjalni klienci mogą znaleźć ofertę, produkt naszej firmy w internecie?  
››  Czy oferta naszej bezpośredniej konkurencji jest wyżej w wynikach wyszukiwania ?
››  Czy konkurencja promuje, pozycjonuje swoją stroną, ofertę lub sklep internetowy ?
››  Po co tworzyć strony internetowe o których nikt nic nie wie?
››  Jeśli firmowa strona internetowa jest w wyszukiwarkach na odległych miejscach np. na 9 stronie, to czy ktokolwiek tam zaglądnie w poszukiwaniu informacji o naszej firmie ?
››  Czy my sami jako użytkownicy sieci, wyszukujemy informacji na bardzo odległych stronach ?
››  Ile kosztuje pozycjonowanie w porównaniu ze standardową reklamą w innych mediach - TV, radio, prasa ?Korzyści z pozycjonowania strony internetowej w Google

  • wysokie pozycje fraz w wynikach Google
  • zwiększona liczba trafnych odwiedzin na Twojej stronie internetowej
  • możliwy wzrost sprzedaży / wzrost ilości konwersji, pytań ofertowych
  • zwiększone zainteresowanie Twoją ofertą: produktami, usługami, branżą
  • promocja Twojej strony internetowej,
  • promocja i reklama Twojej firmy, usługi lub produktu


Pozycjonowanie Zgorzelec

Pozycjonowanie ma na celu wypromować naszą stronę w wyszukiwarkach internetowych i umiejscowić stronę na jak najlepszych miejscach w wyszukiwarkach. Jest wiele metod, które pomagają w pozycjonowaniu strony. Firma Mediaskot.pl stosuje różne, sprawdzone i skuteczne metody i techniki pozycjonowania.

W związku z wieloma czynnikami mającymi wpływ na trudność i pracochłonność pozycjonowania,ceny usług związanych z pozycjonowaniem strony są ustalane indywidualnie. Usługa jest rozliczana "za frazę", a ceny zaczynają się już od 50 zł za frazę.

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od ilości fraz, zasięgu pozycjonowania :
- pozycjonowanie lokalne, przykładowa fraza: „pomoc drogowa Zgorzelec”  „skup aut Lubań” „klimatyzacja Bolesławiec” „złomowanie aut Cieszyn” „termowizja Wrocław”
- pozycjonowanie ogólne produktu, marki lub usługi: „producent kontenerów” „weekendy dla Singli”
- pozycjonowanie w mapach Google. Dodanie informacji o firmie: dane teleadresowe, lokalizacja, zdjęcia, opis, oferta firmy oraz aktaualizacja wizytówki w "Google Moja Firma"

Pozycjonowanie – fraza. Co oznacza pojęcie fraza?
Fraza najczęściej 2-3 wyrazy określające ofertę, usługę, firmę lub słowa kluczowe. Dobór słów kluczowych oraz fraz pozycjonowanych powinien być możliwie jak najbardzie trafny. Umiejętnie i odpowiednio dopasowane słowa kluczowe oraz frazy sprawi, że użytkownicy będą coraz częściej odwiedzać naszą stronę internetową.

Słowa kluczowe i frazy lokalne - składają się z kilku najczęściej dwóch lub więcej wyrazów. Charakteryzują się większą szczegółowością. Użytkownicy internetu precyzyjnie szukają określonej informacji. Często wpisują tą samą frazę w różnych odmianach i konfiguracjach ( fraza "pozycjonowanie stron Zgorzelec" wyświeli inne wyniki niż "pozycjonowanie strony Zgorzelec") . Pozycjonowanie lokalnych słów kluczowych i fraz jest łatwiejsze, ponieważ konkurencja jest mniejsza i odpowiednie dobranie słów daje korzystny efekt.

›› Przykładowa pozycjonowana fraza dla firmy działającej w branży związanej z klimatyzacją: montaż klimatyzacji, serwis klimatyzacji, sprzedaż systemów klimatyzacji etc. ( Zobacz: nowech.pl)

›› Przykładowa fraza dla pomocy drogowej działającej lokalnie: pomoc drogowa Zgorzelec, holowanie aut Zgorzelec, laweta Zgorzelec. (Zobacz: holowanie-aut-zgorzelec.pl) , wypożyczalnia samochodów w Zgorzelcu , wynajem samochodów i całodobowa wypożyczalnia aut

›› Przykład fraz dla biura projektowego, którego głównym obszarem działalności jest Gryfów Śląski i okolice: biuro projektowe Gryfów, pracownia projektowa Gryfów, projekty Gryfów  (Zobacz: rkprojekt.pl)
Pozycjonowanie stron internetowych - wybrane projekty

Ofera stron internetowych:  Wizytówka  |  Standard MINI  |  Standard  |  Standard PLUS  |  Standard CMS
Wróć do spisu treści